Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO8-1 18.30 - 19.30 Joeri van der Zwan, Egon van Kessel
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila JO12-1 18.30 - 19.30 Albert Stuivenberg, Rob Hol, Patrick v Toorn, Mark Riepe
  • Veld 3
  • -
Aquila JO11-2 18.30 - 19.45 Bart Hendriks, Marcel van Maurik, Bart Meerveld, Max Holleman
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila JO15-1 18.30 - 19.45 Rob Hol, Patrick v Toorn
  • Veld 2
  • -
Aquila JO16-1 19.45 - 21.00 Mark Riepe, Albert Stuivenberg
  • Veld 2
  • 5
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV MO15-1 19.45 - 21.00 Marc Weijn, Marc van der Heijden
  • Oefenhoek 1
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV MO19-1 19.45 - 21.00 Arno van Deursen
  • Veld 3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO7-1 18.15 - 19.15 Dave van Rooy, Richard Vink
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila JO11-1 18.15 - 19.30 Willem Graven, Jochem van Oorsouw
  • -
Aquila JO9-1 18.30 - 19.30 Marc Weijn, Maartje Lagarde, Jon Toebast
  • Veld 3
  • -
Aquila JO10-1 18.30 - 19.30 Geert Graveland*, Klaas Jan Dijkema
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO13-1 18.30 - 19.45 Albert Stuivenberg, Sven Roelofsen
  • Veld 3
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-1 18.30 - 19.45 Thijn Remmits, Bram Bouman
  • Veld 2
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1 19.15 - 20.45 Pieter van Mourik
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila 1 (zon) 20.00 - 21.30 Ruwin Verwoert
  • 1
  • -
Aquila 2 (zon) 20.00 - 21.30 Christiaan Seelen
  • Veld 2 half 2
  • -
Aquila 2 20.30 - 21.30
  • -
Aquila 3 (zon) 21.00 - 22.00 Reino de Leeuw
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila 4 (zon) 21.00 - 22.00
  • Oefenhoek 1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO11-1 18.15 - 19.30 Willem Graven, Jochem van Oorsouw, Bart Meerveld, Max Holleman
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO8-1 18.30 - 19.30 Joeri van der Zwan, Egon van Kessel
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila JO9-1 18.30 - 19.30 Marc Weijn, Maartje Lagarde, Jon Toebast
  • Veld 3
  • -
Aquila JO12-1 18.30 - 19.30 Albert Stuivenberg, Patrick v Toorn, Rob Hol, Mark Riepe
  • -
Aquila JO11-2 18.30 - 19.45 Bart Hendriks, Marcel van Maurik, Bart Meerveld, Max Holleman
  • Oefenhoek 2
  • -
Aquila JO15-1 18.30 - 19.45 Rob Hol, Patrick v Toorn
  • Veld 2
  • -
Aquila JO16-1 19.45 - 21.00 Mark Riepe, Albert Stuivenberg
  • Veld 2
  • 5
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV MO15-1 19.45 - 21.00 Marc Weijn, Marc van der Heijden
  • Oefenhoek 1
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV MO19-1 19.45 - 21.00 Arno van Deursen
  • Veld 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO10-1 18.30 - 19.30 Geert Graveland*, Klaas Jan Dijkema
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO13-1 18.30 - 19.45 Albert Stuivenberg, Sven Roelofsen
  • Veld 3
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO17-1 18.30 - 19.45 Thijn Remmits, Bram Bouman
  • Veld 2
  • -
Aquila 1 (zon) 20.00 - 21.30 Ruwin Verwoert
  • 1
  • -
Aquila 2 (zon) 20.00 - 21.30 Christiaan Seelen
  • Veld 2 half 2
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1 20.00 - 21.30 Pieter van Mourik
  • Oefenhoek 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!