Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO9-1 18.15 - 19.30 Egon van Kessel, Niels Last
  • veld 2
  • -
Aquila JO10-1 18.15 - 19.30 Marc Weijn, Maartje Lagarde, Jon Toebast
  • veld 2
  • -
Aquila JO12-1 18.15 - 19.30 Dilip de Gruijter, Alfred van Sonsbeek
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO16-1 19.45 - 21.00 Mark Riepe, Albert Stuivenberg
  • veld 2
  • 5
  • -
Aquila MO15-1 19.45 - 21.00 Marc van der Heijden, Marc Weijn
  • Oefenhoek 1
  • 6
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO8-1 18.15 - 19.15 Rob Hol, Dave van Rooij
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO11-1JM 18.30 - 19.30 Geert Graveland, Klaasjan Dijkema
  • Veld 3
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO13-1 18.30 - 19.45 Willem Graven, Jochem van Oorsouw, Jorit Banken
  • -
Aquila JO15-1 18.30 - 19.45 Patrick v Toorn, Niels Remmits
  • veld 2
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1 18.30 - 19.45 Thijn Remmits
  • veld 2
  • -
Aquila 1 (zon) 20.00 - 21.30 Pieter van Mourik
  • 1
  • -
Aquila 2 (zon) 20.00 - 21.30 Christian Seelen
  • veld 2 half 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO9-1 18.30 - 19.45 Egon van Kessel, Niels Last
  • veld 2
  • -
Aquila JO16-1 19.45 - 21.00 Mark Riepe, Albert Stuivenberg
  • veld 2
  • 5
  • -
Aquila MO15-1 19.45 - 21.00 Marc van der Heijden, Marc Weijn
  • Oefenhoek 1
  • 6
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Aquila JO7-1 18.15 - 19.15 Conte Mamadou, Rob Appeldoorn
  • Veld 3/4
  • -
Aquila JO8-1 18.15 - 19.15 Rob Hol, Dave van Rooij
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO10-1 18.15 - 19.30 Marc Weijn, Maartje Lagarde, Jon Toebast
  • veld 2
  • -
Aquila JO12-1 18.15 - 19.30 Dilip de Gruijter, Alfred van Sonsbeek
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO11-1JM 18.30 - 19.30 Geert Graveland, Klaasjan Dijkema
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO13-1 18.30 - 19.45 Willem Graven, Jochem van Oorsouw, Jorit Banken
  • Oefenhoek 1
  • -
Aquila JO15-1 18.30 - 19.45 Patrick v Toorn, Niels Remmits
  • veld 2
  • -
ST: Aquila/AVIOS/DBV JO19-1 18.30 - 19.45 Thijn Remmits
  • veld 2
  • -
Aquila 1 (zon) 20.00 - 21.30 Pieter van Mourik
  • 1
  • -
Aquila 2 (zon) 20.00 - 21.30 Christian Seelen
  • veld 2 half 2
  • -
Aquila 2 20.30 - 21.30
  • -
Aquila 3 (zon) 21.00 - 22.00 Reino de Leeuw
  • Oefenhoek 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!